Пріоритетні напрямки навчально-виховної роботи :: Виховна програма "Особиста гдність. Громадянська позиція. Безпека життєдіяльності."

Сучасна державна політика України у сфері протидії торгівлі людьми орієнтована на активізацію профілактичної роботи, а саме захист прав людини шляхом розвитку її правосвідомості, формування у підростаючого покоління вмінь об`єктивно оцінювати суспільну небезпеку цього явища. Саме тому розроблення для загальноосвітніх навчальних закладів варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» є відповіддю на нагальні потреби держави щодо запобігання і подолання торгівлі людьми як деструкції у розвитку суспільства.
Основними орієнтирами програми є:
♦  сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості;

♦  розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різноманітних, у т. ч. складних життєвих ситуаціях;
♦  визначення та формування громадянської позиції особистості.

Теоретико-методологічна основа програми є філософсько-соціологічне розуміння людської діяльності, форм соціальної поведінки людини у різних сферах, ставлення до дитини як до суб`єкта власної життєдіяльності, використання у  роботі системного, особистісно орієнтованого і діяльнісного підходів.

Принципи побудови та впровадження програми:
комплексність, варіативність, послідовність, логічність викладення матеріалу, його поступове ускладнення.

У базисі програми лежить ідея «допомоги для самодопомоги», що розглядає  людину як суб`єкт власного життя і передбачає формування у школяра вміння  свідомо користуватися правами, бажання керувати своїм життям, здійснюючи моральний вибір, розвиваючи власні громадянські якості.

Виховна програма ,

Звіт по роботі в рамках проекту

Проект "Обдарована дитина" Проект "Музейна справа" П-кт "Шкільна журналістика" Проект "NET -школа України" Проект "Євроінтеграція" Виховна програма "Особиста ..."