Сокальська гімназія

Шкільна газета

Шкільна преса -  крок до майбутнього
Тут ми вчимося ставити такі запитання,
що інші не хочуть псувати їх своєю відповіддю…

Шкільна газета - це можливість обговорити актуальні шкільні, і не тільки, теми.   Актуальні теми – це обговорення проблем, які живуть вічно. Завжди навкруги нас відбувається щось цікаве. І ми щодня готові один одному розказувати про це. Це  і необхідно робити в газеті. Молодь, освіта,  актуальні теми  –  універсальна формула створення цікавих тем для шкільних новин.  Від цього залежить рейтинг наших  газет. А у нашій школі виходить аж три періодичні видання: «Вісник гімназії», «Мандруємо Європою», «Скриня методична».
   З метою налагодження системної роботи з випуску шкільних газет ми розробили і реалізували два проекти: “Шкільна газета” і  “Створення інформаційно-ресурсного  центру функціонування  шкільних ЗМІ для реалізації творчого потенціалу дітей,  їх самоствердження та формування активної життєвої позиції”.
Мета: формування соціально активної особистості, забезпечення права дітей на вільне висловлювання, формування позитивного іміджу школи.
   У результаті  роботи:
•налагоджено тісну співпрацю  з районними  засобами масової інформації;
•забезпечено  доступ до бази даних журналів, газет.
•організовано школу репортерів та веб-дизайнерів (для пошуку потрібної інформації, її аналізу з метою порівняння  різних  точок зору на цю інформацію);
•організовано роботу гуртка журналістики і факультативу з художньої графіки (макетування газети).
 «Вісник гімназії»- газета учнівського парламенту. Головний редактор - Христина Процик. Учителі - консультанти: Тимчишин Г.С., Владичко О.П., Мроць О.П. Виходить щомісячно.
“Мандруємо Європою” - газета шкільного Євро клубу, кожен номер присвячено одній із країн Євросоюзу. Вчитель-консультант - Матвійчук А.М.
“Скриня  методична” - інформаційно- методичний вісник для вчителів. Головний редактор - Генташ Н.Я.

Запрошуємо Вас стати читачами
наших газет на сторінці шкільного сайту.

"Вісник гімназії" "Скриня методична"