Сокальська гімназія

  

Візитівка


 

Сокальська гімназія імені Олега Романіва -  це загальноосвітній навчально-виховний заклад нового типу – математичного та філологічного профілів (з 4(8) класу) із поглибленим вивченням іноземних мов, який забезпечує високий рівень підготовки обдарованих і здібних дітей. Школа є опорною в районі  по роботі з обдарованими дітьми, працює за експериментальною виховною програмою «Особиста гідність. Громадянська позиція. Безпека життя». У школі діє рейтингова система, за результатами якої кращі учні року отримують іменні премії від родини Олега Романіва, випускника Сокальської гімназії, відомого вченого в галузі фізики, Лауреата премії НАН України ім. І.В.Карпенка, удостоєного двох Державних премій України в галузі науки і техніки, голови НТШ ім.Т.Шевченка в Україні, генерального секретаря Світової Ради НТШ, почесного громадянина міста Сокаля.

        Із часу відродження  гімназії директором є Омеляш Любов Михайлівна, вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії зі званням «старший учитель», мудрий і досвідчений наставник і керівник, яка є ініціатором впровадження нового, прогресивного в навчально-виховному процесі школи.

         Наша гімназія – справжня лабораторія розвитку обдарованості учнів, де мають можливість здобувати ґрунтовну освіту на рівні сучасних вимог діти Сокальщини (у школі 45% дітей – із 24 населених пунктів Сокальського району). Найбільша гордість гімназії -  випускники з міцними знаннями, перспективні і конкурентоспроможні в майбутньому спеціалісти, які можуть реалізувати  свій потенціал і досвід для майбутнього України.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Останні повідомлення