РЕКЛАМНИЙ КАТАЛОГ БІБЛІОТЕКИ

Буктрейлери до книг

Книжкова виставка

Літературний гороскоп. Бажаємо приємного перегляду!

Від книги до творчості

Любий друже!

В кого руки золоті,
Той не пропаде в житті.
 Все зуміє він зробити –
Божий дар в собі відкрити!
Читайте! Дивуйте! Творіть!

Паперові дива

Кожний твій успіх – найвища удача,
А перше завдання – не бути ледачим!

Іванова, О.П. Саморобки з пап’є-маше / Пер. З рос. О.Марченко. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2011. – 64с.: іл. – (Серія «Дива власноруч»).
 Моргунова К. Забавні саморобки в техніці «квілінг» . - Донецьк: «Вид-во СКІФ» ТМ, 2012. - 64с.: іл.
 Юртакова А., Юртакова Л. Квілінг. Напівоб’ємні композиції. - Донецьк: «Вид-во СКІФ» ТМ, 2011. - 64с.: іл.
 Юртакова А., Юртакова Л. Іграшки з паперу. - Донецьк: «Вид-во СКІФ» ТМ, 2010. - 64с.: іл.
Юртакова А., Юртакова Л. Об’ємні фігурки тварин з паперу. - Донецьк: «Вид-во СКІФ» ТМ, 2011. - 64с.: іл.

Лісові фантазії

В собі таланти відкриваєм
 І всіх до творчості привчаєм.
 Бо знаєм, там нема науки,
Де вміло не працюють руки!

Варава, Л.В. Сучасна енциклопедія декоративно-приладного мистецтва. - Донецьк: ТОВ ВКФ «БАО», 2007. -304с.: іл.
 Кабаченко С. Кумедні штукенції із сірників. - Донецьк: «Вид-во СКІФ» ТМ, 2010. - 64с.: іл.
 Кленові троянди // Позакласний час. – 2012. -№15-16. – С.65.
 Моргунова К. Фігурки тварин із природних матеріалів. - Донецьк: «Вид-во СКІФ» ТМ, 2010. - 64с.: іл.
Як власноруч виготовити сувенір? // Позакласний час. – 2012. - №11-12. – С.69-70.

Мереживо візерунка

Мережкою барвистою
 Причаруєм долю,
Щоб не було у житті
А ні сліз, ні болю

В’язання гачком. Створюємо класику. – Харків: Ранок, 2008. – 64с.: іл..- (Серія «Власними руками»).
 Дарунок з вишивкою // Українська вишивка. – 2012. -№11. – С.18 -19.
Прикраси з намистин. – Харків: Ранок, 2008. – 64с.: іл.-(Серія «Власними руками»).

Сам на сам з собою

Я не стомлюсь.
 Не виснажить будення
 Душі моєї схованки чудес
(О.Григорєва)

Вірко,О.В. Фігурки тварин з бісеру. - Донецьк: Вид-во СКІФ, 2009. -64с.: іл..

Забавні саморобки з пластиліну.- Донецьк: Вид-во СКІФ, 2007. -64с.: іл.
 Краса душі дитячої: Творчий доробок Дрогобицької художньої школи/ За ред. І.Шимка. – Дрогобич: Коло, 2003.
 Моргунова, К.П. Забавні саморобки з мушель для дітей та дорослих. - Донецьк: Вид-во СКІФ, 2007. -64с.: іл.
Силецька І. М’яка іграшка: Ляльки-рукавички і забавні іграшки своїми руками. – К.: Країна Мрій, 2006. – 176с.: іл.