:: 24.09.2019

24.09.2019

З 16 ПО 20 ВЕРЕСНЯ У НАШОМУ ЛІЦЕЇ ВІДБУВСЯ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ ПІД ХЕШТЕГОМ #РАЗОМПРОТИБУЛІНГУ ( В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ).

На кожен день ми мали цікавий план,який втілювався у життя вчителями та учнями.

День перший: інформаційний. Різні джерела допомагали учням зрозуміти сутність феномену булінгу та його вплив на життя: листівки на стінах, бесіди з вчителями,перегляд відеоматеріалів.

День другий: відповідальний. Ми у дружній атмосфері поспілкувались з представником поліції дільничим п.Ковалишином. Поліціянт розповів про адміністративну відповідальність за булінг – це штраф або громадські роботи.

День третій: День рожевої сорочки. Учні та вчителі взяли участь в акції, яку започатковано у Канаді- згодом її підхопили у всьому світі.... Якось один із учнів прийшов до школи у рожевій сорочці, за що його зацькували. Наступного дня друзі хлопчика прийшли до школи в рожевих сорочках на знак підтримки та протесту проти булінгу,а згодом у рожевих сорочках вийшли на марш підтримки та протесту багато людей міста, у якому живе школяр.

День четвертий : " Ми всі- різні,ми всі- рівні".У молодших школярів були проведені тренінги, на яких дітей навчали, як не створювати небезпеки у взаєминах.

День п"ятий: креативний. Учні власними руками виготовили логотипи для футболок з антибулінговим змістом.А до кінця вересня кожен клас представить свій відеоролик "Ми проти булінгу!"

Додатково: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1453216684845649&set=pcb.727344811025736&type=3&theater&ifg=1