Шкільний літопис :: Новини 05.04.2024 Великі вітання нашому надзвичайно талановитому Олександр Дробний ! ![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png) Сашко не просто успішно виступив на конкурсі "Лідер-року 2024", він виграв його!![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png) Це безсумнівно досягнення, яким ми всі пишаємося та радіємо разом з ним. Щиро дякуємо групі підтримки та наставнику Галина Матвіїв за їхню неймовірну підтримку і вплив на успіхи нашого Олександра. Давайте разом відзначимо цей величезний успіх і побажаємо Сашку ще багато нових звершень та досягнень у майбутньому! ![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png) ![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f680.png) #Перемоги_і_досягнення Додатково: Фото
|