:: 02.04.2024

02.04.2024

Вітаємо Анну Діжак – призерку Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та її вчительку Оксану Михайлівну Трошину! Бажаємо наснаги у вивченні рідного слова, звитяги в інтелектуальних відкриттях та якнайбільше перемог!

З 25 по 29 березня 2024 року на базі наукового ліцею в місті Рівному відбувся ІV-ий (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якому взяли участь 120 школярів з усіх областей України та міста Києва. Юні філологи виконували завдання по 4 години протягом двох днів: 26 березня – з мови та 27-ого – з літератури. Львівщину представляло 6 учасників – четверо з них вибороли призові місця: два других і два третіх. Анна Діжак, учениця 10-А класу, гідно презентувала себе і наш ліцей, здобувши друге місце. Хай у ваших устах рідне слово завжди бентежить, захоплює, стає засобом досягнення високих ідеалів! Україна – понад усе!

Додатково: Фото