Шкільний літопис "Голос гімназії"

23 березень 2018 року

21 березня відомому українському вченому, чиє ім’я присвоєно нашому навчальному закладу, - Олегу Романіву виповнилося б 90. У ці дні в гімназії відбулися тематичні години спілкування, екскурсії в кабінеті-музеї, де розміщена родинна бібліотека професора, члена-кореспондента НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, відомого українського вченого в галузі механіки. Олег Романів - ініціатор відродження і довголітній Голова Наукового товариства ім. Шевченка (НТШ) в Україні, Генеральний Секретар Світової Ради НТШ, вже після його смерті Сокальській гімназії присвоєно його ім’я, а родина науковця продовжує підтримувати талановитих і обдарованих дітей, адже є фундатором щорічної премії для чотирнадцяти кращих гімназистів. У ці дні відбулася тематична радіопередача, діти випускали стіннівки і стали учасниками конференції.