Шкільний літопис "Голос гімназії"

10 листопад 2018 року

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні і в школі 9 листопада. За православним календарем – цей день вшанування пам’яті Преподобного Нестора – Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Сьогодні, як ніколи для українського суспільства є актуальним воістину пророчі слова народної мудрості: «Поневолений народ, що заховує свою мову, держить ключ від своєї тюрми у своїх руках».Гімназисти вітають всіх зі святом української мови та писемності. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже вона, як і Україна у нас – одна. З нагоди Дня української писемності у ліцеї відбувся виховний захід, який підготували учні 6 – А класу, класний керівник Гуз Неля Федорівна, вч. укр. мови Ковальчук Тетяна Миколаївна.