:: 12.04.2019

12.04.2019

Кажуть, що прикордонник охороняючи кордони України першим зустрічає сонце на східних рубежах і останнім проводжає його за обрій на західних рубежах.Сьогодні 12.04.19р. завдячуючи тишині на Західному кордоні України, учні Cокальської ЗШ I-IIст.- ліцей №1 ім. О. Романіва в цілях патріотичного виховання молоді Сокальщини, та професійної орієнтації змогли відвідати відділ прикордонної служби " Павловичі". Учням провели екскурсію на території відділу, ознайомили з озброєнням, та технікою за допомогою яких здійснюють охорону Західних рубежів України. Діти змогли подивитись показові виступо як прикордонники з допомогою собак затримують порушників кордону. Подивитись в яких умовах проживають чотириногі помічники прикордонників. Провідний фахівець з питань зайнятості Сокальського центру зайнятості розповів учням про професії які можна освоїти на Сокальщині, розповів про військову службу за контрактом, запросив на екскурсію в Сокальський центр зайнятості.Головний спеціаліст Відділу Молоді та Спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик вручив представнику відділу "Павловичі" календар " Звитяги Українського Війська".