:: 29.11.2017

Фінансова звітність

2017 рік

Реалізовано мікропроект «Капітальний ремонт приміщень (заміна вікон) Сокальської гімназії імені Олега Романіва м. Сокаля Львівської області»

Бюджет проекту 299,5 тис.грн.

Залучені кошти обласного бюджету -149,75 тис.грн.,

районного бюджету -126,121 тис.грн.,

громади 23,629 тис.грн.

Проведено заміну дерев’яних вікон , в головному корпусі (15 шт.) в їдальні (3шт.), майстерні (21 шт.) на енергозберігаючі металопластикові з метою забезпечення відповідного теплового режиму та створення сприятливих санітарно-гігієнічних умов для школярів та педагогів.

Проведені оздоблювальні роботи з віконними отворами (штукатурення, шпаклювання, фарбування віконних відкосів), шляхом залучення працівників школи та батьківської громади.

2016 рік

Реалізовано мікропроект «Капітальний ремонт приміщення Сокальської гімназії імені Олега Романіва Львівської обл.»

Загальний бюджет проекту –293,826 тис.грн.

Залучено кошти з обласного бюджету –100 тис.грн.,

районного бюджету -178,41 тис.грн.,

громади –15,416 тис.грн.

Проведення капітального ремонту даху їдальні, проведено заміну 10 вікон на енкргозберігаючі в приміщенні ідальні та кухні.

Виконано ремонтно-будівельні роботи, передбачені кошторисною документацією:

- очищено покрівлю, вивезено сміття;

- улаштовано крокви і маурлати;

- улаштовано лати [решетування] з прозорами із дощок і брусків під покрівлю з оцинкованого металопрофілю;

- улаштовано з листової сталі примикання до кам`яних стін;

- улаштовано карнизи при стінах.

2015р

Реалізовано мікропроект «Впровадження енергозберігаючих заходів в гімназії м.Сокаля, Львівської обл.»

Загальний бюджет проекту – 96,09 тис.грн.

Залучено кошти з обласного бюджету – 46,8 тис.грн.,

районного бюджету - 43,827 тис.грн,

громади –5,463 тис.грн.

Виконано ремонтно-будівельні роботи, передбачені кошторисною документацією: проведено демонтаж старих вікон та дерев’яних підвіконників -20 шт.; придбано металопластикові віконні склопакети та пластикові підвіконників 20 шт. (розмір 2640 х 1400 мм); виконано монтаж та закріплення віконних конструкцій та підвіконників в отвори; встановлення 20 вікон з металопластику. Проведені оздоблювальні роботи з віконними отворами (штукатурення, шпаклювання, фарбування віконних відкосів, площа 40м2), шляхом залучення працівників школи та батьківської громади.