:: 09.04.2012

З досвіду роботи

вчителя фізики
Гентуша М.А.

Видавнича діяльність  Збірник задач, контрольні та самостійні роботи з фізики. 11 кл. — Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2012. — 144 с.
   Посібник містить контрольні і самостійні роботи, а також задачі чотирьох рівнів складності з усіх розділів фізики академічного рівня за 11 клас.

Контрольні роботи призначені для перевірки навчальних досягнень учнів за 12-бальною системою оцінювання згідно з чинною програмою з фізики. Самостійні роботи складені із завдань, які стосуються початкових тем кожного з розділів фізики. Задачі укладено відповідно до усіх розділів фізики академічного рівня і є корисними при підготовці до тематичного оцінювання.
  У кінці посібника подано таблиці фізичних величин та основні формули за курс 11 класу.Видання розраховане на вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.