:: 04.04.2012

Наші успіхи :: Досягнення вчителів

04.04.2012

З метою впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, пропаганди методики позакласної та позашкільної роботи Міністерство освіти спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді протягом 2011 р. провели Всеукраїнський конкурс «Цікава школа». Журі конкурсу, до складу якого увійшли науковці Національної академії педагогічних наук, Інституту проблем виховання, педагогічні працівники вищих навчальних закладів м. Києва, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, відзначили розробоки вчителів нашої гімназії як такі, що   відповідають критеріям нетрадиційності та інноваційності,   відзначаються новаторським підходом до методики проведення   уроків. Вітаємо  призерів конкурсу.

КЛИМЧУК НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА,
вчитель математики
вищої кваліфікаційної категорії -
призер Всеукраїнського,