ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ
ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ
СОКАЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ІМЕНІ ОЛЕГА РОМАНІВА

Школа носить ім`я Олега Романіва, випускника Сокальської гімназії, відомого вченого в галузі фізики, Лауреата премії НАН України ім. І.В.Карпенка, удостоєного двох Державних премій України в галузі науки і техніки, голови НТШ ім.Т.Шевченка в Україні, генерального секретаря Світової Ради НТШ, почесного громадянина міста Сокаля.

Із часу відродження  гімназії, а тепер - ліцею,і до 2021 року директором була Омеляш Любов Михайлівна, вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії зі званням «старший учитель», мудрий і досвідчений наставник і керівник, ініціатор впровадження нового, прогресивного в навчально-виховному процесі школи. Влітку 2021 року очолила ліцей Генташ Надія Ярославівна, вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії зі званням «старший учитель», яка втілює інноваційні ідеї у сучасному навчальному закладі, який має свою величну історію у нашому регіоні.

Наш ліцей – справжня лабораторія розвитку обдарованості учнів, де мають можливість здобувати ґрунтовну освіту на рівні сучасних вимог діти Сокальщини (у школі 45% дітей – із 24 населених пунктів Сокальського району). Найбільша гордість гімназії -  випускники з міцними знаннями, перспективні і конкурентоспроможні в майбутньому спеціалісти, які можуть реалізувати  свій потенціал і досвід для майбутнього України.