:: 23.09.2019

23.09.2019

А вам подобається прибирати за кимось сміття? Напевно не дуже… Але, зазвичай всім хочеться жити у чистому місті, щоб відпочинкові зони вабили красою природи, а не купами сміття!

Та поміж наших учнів є більшість тих, що дбає про наше спільне майбутнє, оскільки вони активно долучилися до акції «Clean Games Baltic Cup» (Socal).

«Чисті ігри» – командне змагання зі збору сміття в ігровій формі, спрямоване на пропаганду дбайливого ставлення до навколишнього середовища та залучення учасників до роздільного збору відходів.

Учні Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва приймали участь у змаганні від декількох команд:

1)команда «Екозаври»: Іванець Катерина, Милик Іванна, Приходько Софія, Король Наталя

2) Цюзик Дмитро, Звір Максим, Сич Данило від «УМХ»

3)команда наймолодших у складі: Сидора Романа, Василькова Данила, Василькова Устима та Дубенської Ангеліни.

4) Бельзецька Оксана, Трохимчук Богдана, Іванчук Юлія, Дробот Вікторія, Стичаковська Юлія, Сироїд Юліан, Маковська Діана – в ролі волонтерів.

Величезна подяка організаторам цієї акції, бо направду, зі своєї сторони вони зробили усе, щоб учасникам змагань було комфортно, цікаво і весело. Сміття збирали і сортували у вигляді квесту, цікаві еко-вікторини, танцювальний флешмоб, еко-подарунки усім учасникам і не забули зігріти нас гарячими напоями з піцою…

Можливо хтось і втомився, але це вартувало наших зусиль, щоб зробити наше місто чистішим!

Додатково: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2344615089189110&set=pcb.724779254615625&type=3&theater&ifg=1