:: 17.12.2018

17.12.2018

Наближається чудове свято День Святого Миколая. Щороку учнівський парламент проводить традиційну акцію, щоб допомогти дітям, але найперше – щоб навчитися безкорисно робити добро. І цьогоріч ми приєдналися до акцій, оголошених благодійним фондом "Карітас-Сокаль" - Метою цієї акції є збір одягу, взуття, книг, канцтоварів для тих категорій, які найбільше цього потребують, також доєднали частину коштів із благодійної ярмарки. Школярі зібрали і вторгували чимало!!! Найактивнішими були учні 10-Б, 9-Б, 11-А, 10-А, 5-А, 8-Б, 5-Б, 6-Б, 6-А, 8-А класів. Після сортування речі передано в «Карітас-Сокаль». Ще частину коштів за рішенням учнівського парламенту спрямовано на лікування (адресно), а решту витрачено на придбання скромних «Миколайчиків» для учнів нашої школи. Як приємно робити добро! Дякуємо за вашу небайдужість!!!