:: 01.10.2018

01.10.2018

28 вересня учні Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва спільно зі слухачами МАН із секцій правознавства та історії разом із Гущик Марією Петрівною мали змогу відвідати відкриття «Суддівської школи». Це було для учасників вже 3-тє перше вересня! Атмосфера була дуже щирою та невимушеною. Спершу ми познайомилися з працівниками суду, які, власне, й будуть проводити заняття у новоствореній суддівській школі протягом року. Нам розповіли про Сокальський районний суд, його успіхи, ознайомили, яким чином буде проходити навчання, відповіли на всі задані запитання. Далі учасники заповнили анкету, де вказали свої пропозиції та побажання стосовно тем для лекцій. Також нам провели екскурсію в приміщенні суду, ми побачили всі судові зали, архів, кабінети працівників. Після цього суддя-спікер Лідія Фарина провела першу лекцію на тему: «Медіація як ефективний засіб вирішення конфліктів». Було дуже цікавою та пізнавально.

Раджу усім, хто хоче в майбутньому бути юристом або якимось чином пов’язати своє життя із юриспруденцією, або ж просто бути обізнаним у судовій системі України, відвідувати «Суддівську школу», по закінченні якої усім учасникам буде видана відзнака, що вони пройшли курс навчання. (Степанюк Тетяна, учениця 11-А кл.)