:: 24.09.2018

24.09.2018

Учасниками книжкового форуму 21 вересня стали учні 8 класів: Парій Дмитро, Сольвар Анастасія, Мостова Олександра, Ковальчук Микола, Мулька Святослав, Іванюк Павло, Шульган Олеся, Шульган Юлія, Білик Вікторія, Чоп Ярина, Вільхова Наталія, Томчук Юлія, Коляда Степан, Микитишин Ярина спільно з бібліотекарем Пушкарською Л.В.

Чи кожного дня ми маємо можливість поспілкуватись із письменником? Звісно ж, що ні. Тому кращі читачі бібліотеки завітали на Форум видавців у Львові. Яскравий книжковий світ, представлений різними видавництвами, час приємних літературних відкриттів та автографи від улюблених письменників – Галини Малик, Тетяни Пакалюк, Сашка Лірника чекали на книголюбів.

Книжкові дива у розпалі! Атмосфера нового і незвіданого, неймовірна презентація, відповідь на каверзні питання читачів, веселий настрій – все це легко поєдналося у позитивній зустрічі із польським письменником Марціном Щигельським, яка відбулася у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Колекція домашніх бібліотечок школярів поповнилась новими книгами автора: «Ковчег часу», «За синіми дверима», «Театр невидимих дітей».

«Дитячі книжки розповідають про світ і є такими собі провідниками, що допоможуть дітям орієнтуватися в цьому світі»,- вважає письменник.

Тому бажаємо усім книгоманам пізнавати світ і себе в ньому. Приємних хвилин насолоди наодинці з книгою!